Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Dlaczego mleko inaczej wygląda?

Czy ktokolwiek zgłaszał już Państwu, że mleczko Humana HA 1 Plus premium z ostatnich dostaw mocno różni się od wcześniejszej postaci mleka? Zakupione przeze mnie mleko z ostatniego zamówienia jest dokładnie takie samo, jak Humana HA 1 Premium, czyli bez skrobi i wyglądem i smakiem. Mleko nie jest takie jak kupowałam do tej pory, a tylko tę wersję Humana HA 1 Plus premium kupowaliśmy. Proszę o informację co w tej sytuacji robić. Mam jeszcze mleczka troszkę z poprzedniego zamówienia i różnica jest kolosalna, nawet ta wersja nie wymaga wyższej temperatury bo nie ma w niej skrobi, która musi się rozpuścić. Czy mają Państwo u siebie jeszcze mleko Humana HA 1 Plus premium z jakichś wcześniejszych dostaw?

Mleko, o którym Pani pisze jest wytwarzane na wieży rozpyłowej nowej generacji.

Nowa technologia zwiększa bezpieczeństwo mikrobiologiczne gotowego produktu, poprawia rozpuszczalność mleka w wodzie, do niezbędnego minimum ogranicza poddawanie produktów działaniu wysokich temperatur, które nie są wskazane.

Mleka wytwarzane na nowej wieży różnią się od dotychczasowych kolorem po wymieszaniu, mają lepszą rozpuszczalność dzięki wyższej zdolności wiązania wody, lepszy smak i są jeszcze „bezpieczniejsze” mikrobiologicznie, dzięki możliwemu mieszaniu w wyższej temperaturze.

Kolor i struktura proszku pochodzącego z nowej wieży różnią się także nieco od poprzedniej „wersji”, co jest rzeczą normalną.
Wartości odżywcze pozostają niezmienione.

Wszystko na temat nowej inwestycji i nowej technologii produkcji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod linkiem:
Nowa technologia produkcji mleka modyfikowanego.

Mleka pochodzące z nowej wieży zastępują na rynku poprzednie, nie dysponujemy już zapasami poprzednich.