Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Humana AntiColic – nowość na kolkę u niemowląt

Jest już skuteczna pomoc dla niemowląt cierpiących na kolkę - pojawił się pierwszy tego typu innowacyjny preparat. To Humana AntiColic – mieszanka specjalnego przeznaczenia w żywieniu niemowląt.

Kolka u niemowląt najczęściej związana jest z niewykształconym jeszcze układem pokarmowym. To wielki dyskomfort dla niemowląt, które reagują na nią kilkugodzinnym, nieutulonym płaczem. Na pomoc rodzicom niemowląt z kolką przychodzi Humana z produktem AntiColic.

 Humana AntiColic łagodzi takie objawy, jak wzdęcia, kolki i zaparcia i może być podawana niemowlętom od pierwszych dni życia. Jest szczególnie wskazana do ograniczania objawów typowej niemowlęcej kolki, która często pojawia się pod koniec pierwszego miesiąca życia i trwa ok. trzech miesięcy.

Humana AntiColic to innowacyjny, zgłoszony przez producenta w urzędzie patentowym produkt. Jego wyjątkowość polega na tym, iż w składzie zawiera oryginalną, opatentowaną strukturę lipidów z wysokim udziałem kwasu palmitynowego w pozycji ß, czyli w takiej samej jak w mleku matki. To właśnie zapobiega zaburzeniom podczas procesu trawienia.

 Jednocześnie nowa struktura lipidów jest pozyskiwana z tłuszczu mlecznego najwyższej jakości. Dzięki temu produkt ma naturalny, bardzo dobry smak.

 Ponieważ jest pełnowartościowa może być również stosowana jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią.


Humana AntiColic oraz inne mieszanki specjalnego przeznaczenia dla niemowląt dostępne są w sklepie Humana na www.Kidy.pl