Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Kartonik wielorazowy do picia dla dzieci – Drink in the Box

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rozpocznie się nerwowe poszukiwanie idealnego kubka na picie dla dziecka. Wybrać niekapek, bidon dla dziecka, a może kubek ze słomką? W czym najlepiej podać dziecku wodę? Jaki kubek jest najbardziej wytrzymały na upadki? Dlaczego warto wybrać kartonik wielorazowy Drink in the Box?

 

 

Odpowiednia ilość płynów

 
Dziecko zajęte zabawą rzadko pamięta o tym, aby kolokwialnie mówiąc „uzupełniać płyny”, szczególnie jeśli fakt ten wiąże się z przerwaniem zabawy, dlatego picie z wodą, sokiem lub innym płynem powinno mieć zawsze przy sobie, zwłaszcza w czasie upałów.
 
Sok z kartonika
 
Bardzo popularne i lubiane przez dzieci są soczki w kartoniku ze słomką. Niestety zarówno forma podania – rozlanie prawie na 100 procent gwarantowane – jak i zawartość nie powinny być proponowane dzieciom (zawartość cukru sięga niekiedy do poziomu 7 łyżek w 1 kartoniku).
Dla miłośników „kanciastych” form polecamy Drink in the Box – kartoniki wielorazowe, które nie tylko pięknie się prezentują, ale przede wszystkim są mega wytrzymałe, pokazują co mają w środku i mają słomki!
 
Drink in the BOX po prostu!
 
Drink in the Box to estetyczne bidony do podawania płynów dla dzieci. Może to być woda, wyciśnięty świeży sok lub owoce, mięta czy melisa zalane wodą. Dodatkową zaletą jest to, że przez krystaliczne ścianki bidonu widać to co i jaką ilość dziecko wypiło. Solidne wykonywanie i szczelne zamknięcie, dzięki silikonowym uszczelkom medycznym, gwarantują, że zawartość nie wyleje się do plecaka. Drink in the Box dzięki temu idealnie sprawdza się do zabrania w drogę do szkoły, na wycieczkę i na plac zabaw. Dla pełnego komfortu i higieny użytkowania można zaopatrzyć się w wymienne rurki do picia oraz nakładkę chłodzącą zawartość bidonu, przydatną w upalne dni.
 
 
 
 
Bidon niezniszczalny!
 
Czy istnieje kubek, którego nie da się zniszczyć? Trudno powiedzieć, ale Drink in the Box na pewno nie podda się łatwo! Drink in the Box jest bezpieczny, funkcjonalny i przede wszystkim odporny na różne uderzenia, upadki, rzucanie . Pudełko do picia zostało wyprodukowane z Tritanu – opatentowanego materiału, który nie zawiera BPA i ftalanów! Jest odporny na zarysowania i zgniecenia, nie pęka choć wygląda jak ze szkła, nie traci kolorów (nawet do 1500 wizyt w zmywarce) Drink in the Box nadaje się do ponownego użytku i jest odpowiedni do użytkowania przez dzieci.
 

Coś na ząb
 
Marka proponuje także wygodne pojemniki na przekąski Snack in the Box – krystaliczne pudełka z dwie osobnymi komorami, które dają możliwość przechowywania przekąsek o różnych cechach – owoce, orzechy, chrupki, suche czy świeże nie ma problemu! Szczelne pokrywki zapewniają wygodne przechowywanie, a mimo to pozwalają na bezproblemowe otwieranie małymi rączkami.
 
 
 
 
Estetyczne, wytrzymałe, proste bidony ukryły się pod nazwą Drink in the Box – a w nich woda, wyciśnięty sok, świeże maliny albo liść mięty zalany pod wierzch orzeźwiającą wodą. Pysznie i pięknie, ale przede wszystkim zdrowo i ekologicznie!