Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Mama dba o siebie


Co na dolegliwości intymne bez recepty

Nie warto lekceważyć intymnych infekcji, bo zaniedbania mogą doprowadzić do poważnych zmian. Jesienna wizyta u ginekologa powinna być tak oczywista, jak zadbanie o przesuszone włosy i skórę. Jak jeszcze dbać o swoją kobiecość i zwalczyć dyskomfort podpowiada mamom Sfera Intymna.pl

więcej

4 powody, aby odchudzanie po ciąży było naturalne

Jak zgubić kilogramy po ciąży? Po porodzie ubywa ich tylko połowa. Resztę tracimy stopniowo, zajmuje to od 3 - 6 miesięcy. Bywa, że powrót do dawnej wagi jest problematyczny, zwłaszcza jeśli w ciąży przytyłaś ponad 14 kg. Wówczas warto sięgnąć po bezpieczne sposoby na odchudzanie – jak roślinna Nopalina. Oto sposób na odchudzanie w zgodzie z naturalną, nieprzetworzoną dietą.

więcej

Czym pachnie mama? Perfumy francuskie na lato od ETAT LIBRE d’ORANGE

Jak uchwycić zapach lata? Tęsknotę za powiewem świeżości w gorące dni? Te pragnienia materializuje czerwona pomarańcza, bergamotka, jaśmin i piżmo  zamknięte w nowym flakonie o nazwie ”Cologne. Ładny Zapach.” To ekskluzywne perfumy dla kobiet, za którymi przepadają także mężczyźni.

więcej

Odrobina luksusu dla mamy

Każda mama powinna znaleźć codzienny rytuał, który będzie jej chwilą niezbędnego relaksu. W odnalezieniu wewnętrznej harmonii i równowagi pomoże delektowanie się wyjątkową, świeżo paloną kawą organiczną.

więcej

Torby Skip Hop dla rodziców

Pojawienie się dziecka w domu, to prawdziwa rewolucja. Cały świat się kręci wokół naszego maleństwa – na nie wydajemy wszystkie pieniądze i zapominamy na chwilę o własnych potrzebach. Tymczasem zmiany w naszym życiu mogą też być modne i kreatywne! Jak chociażby torby dla rodziców na różne nasze i maleństwa drobiazgi. Torby Skip Hop by Jonathan Adler, które wszędzie nosimy ze sobą.

więcej

Lejek dla mamy

Mama po porodzie, a szczególnie po cesarskim cięciu, może ułatwić sobie oddawanie moczu lejkiem dla kobiet. To popularne w Europie Zachodniej nieduże urządzenie, który kobieta może włożyć do spodni i bez ich zdejmowania zrobić to, co potrzebuje w pozycji stojącej. To również niezastąpiony gadżet dla aktywnych kobiet, lubiących sport i podróże.

więcej

Mucovagin dla komfortu życia intymnego mamy

Kwas hialuronowy występuje we wszystkich organizmach żywych i – co ciekawe - stanowi najliczniejszą grupę związków mających identyczną budowę chemiczną zarówno u bakterii, jak i człowieka. Kwas hialuronowy znany jest dobrze współczesnym kobietom ze swoich właściwości regenerujących i nawilżających, gdyż wiąże wodę w naskórku.

więcej

Cukrzyca ciężarnych

Wielu dietetyków zauważa, że czasie ciąży lepiej używać tłuszczy roślinnych, niż zwierzęcych. Tłuszcze pochodzenia zwierzęcego sprzyjają bowiem wystąpieniu cukrzycy ciężarnych. Cukrzyca ciężarnych to powikłanie groźne zarówno dla rozwijającego się płodu, jak zdrowia i mamy.

więcej

Mama się odchudza

Odchudzanie to składający się z różnych działań proces, który ma na celu spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, która odkłada się w ludzkim organizmie. Na rynku pojawiło się ostatnio wiele nowych suplementów diety wspierających oczyszczanie organizmu oraz odchudzanie.

więcej

W jaki sposób leczyć blizny?

Blizna jest pamiątką na całe nasze życie. Zmienia naszą skórę, a medycyna nie zna sposobu na całkowite usunięcie blizny. Kobiety na ogół nie lubią swoich blizn. Sądzą, że blizny szpecą ich ciało. Bez względu na to, czy tak jest, czy nie, blizny można minimalizować.

 

więcej