Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Czym pachnie mama? Perfumy francuskie na lato od ETAT LIBRE d’ORANGE

Jak uchwycić zapach lata? Tęsknotę za powiewem świeżości w gorące dni? Te pragnienia materializuje czerwona pomarańcza, bergamotka, jaśmin i piżmo  zamknięte w nowym flakonie o nazwie ”Cologne. Ładny Zapach.” To ekskluzywne perfumy dla kobiet, za którymi przepadają także mężczyźni.

 

Alternatywny dom perfurmiarski z Paryża znany jest z zaskakujących perfum, które oddają nastroje dekadenckie, skandalizujące i porywające. Nie znaczy to, że nie są to perfumy dla mam małych dzieci. Właśnie spośród oryginalnych zapachów ETAT LIBRE d’ORANGE swój ulubiony znalazła nieszablonowa mama, aktorka Agnieszka Dygant.
Tym razem marka zaskoczyła proponując na lato 2014 zapach „ładny”. Tak właśnie nazywają się jedne z najbardziej ekskluzywnych perfum. Prawda, że przewrotnie?

 

Legenda głosi, że ktokolwiek wypróbuje ten zapach, wypowiada te same, mało oryginalne, słowa: „Och, jaki ładny zapach”. A więc to prawda: najbardziej wywrotowa perfumeria wydaje na świat perfumy, która pachną po prostu ładnie! Dlatego właśnie są odpowiednie na każdą okazję, na rano i na wieczór!
Jeśli już spodobało się Wam specyficzne poczucie humoru ETAT LIBRE d’ORANGE właśnie od tego flakonu może rozpocząć wyrafinowaną perfumeryjną przygodę. 

„Cologne. Ładny Zapach” to bardzo eleganckie wprowadzenie do niepokornego świata zapachów Etat Libre d’Orange.
Po prostu ładne, po prostu oryginalne perfumy.