Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Torby Skip Hop dla rodziców

Pojawienie się dziecka w domu, to prawdziwa rewolucja. Cały świat się kręci wokół naszego maleństwa – na nie wydajemy wszystkie pieniądze i zapominamy na chwilę o własnych potrzebach. Tymczasem zmiany w naszym życiu mogą też być modne i kreatywne! Jak chociażby torby dla rodziców na różne nasze i maleństwa drobiazgi. Torby Skip Hop by Jonathan Adler, które wszędzie nosimy ze sobą.

Torby Skip Hop dla rodziców zaprojektował Jonathan Adler. Torby Skip Hop przykuwają nasz wzrok swoim praktycznym, minimalistycznym, ale też nowoczesnym designem. Torby są bardzo funkcjonalne - można je nosić na ramię i z łatwością przypiąć do dziecięcego wózka. Wersja Deluxe posiada opatentowane uchwyty, które pozwalają na szybką metamorfozę z torby noszonej przez rodzica na ramieniu w torbę do wózka.

Torby Skip Hop z serii Duo Deluxe nie wyglądają jednak jak klasyczne torby do wózka. Jest to prosta, miejska torba, która przyda nam się zapewne już po tym, kiedy przestaniemy pchać wózek z naszym bobasem.

Torby Skip Hop mają niezliczoną ilość kieszonek ,co ułatwia spakowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów potrzebnych podczas spaceru i dalszej podróży. Do tego wygodne magnesy umożliwiają zamknięcie klapy na różne sposoby, a specjalne uchwyty pozwalają na przypięcie torby do wózka.

Przeczytaj również artykuł: Torby Skip Hop by Jonathan Adler.
Tu kupisz >>> Torby Skip Hop dla rodziców w Kidy.pl.