Dzień Wody 2012– woda Humana w promocyjnej cenie

Sklep Kidy.pl po raz kolejny z okazji Światowego Dnia Wody oferuje rodzicom wodę dla niemowląt w promocyjnej cenie.

Co roku 22 marca, czyli Dzień Wody, obchodzony jest pod innym hasłem i ma na celu zwiększenie świadomości ludzi w związku z ochroną naturalnych źródeł wody na całym świecie. W tym roku hasłem przewodnim akcji jest Woda a bezpieczeństwo żywnościowe, co ma zwrócić uwagę na to, że brak wody skutkuje brakiem żywności.


Woda jest ważna dla wszystkich ludzi, dla dzieci szczególnie. Jej skład mineralny i biochemiczny jest niezwykle istotny dla komórek naszego ciała, a szczególnie dla naszych pociech. Przygotowując herbatki czy kaszki dla naszych pociech warto zwrócić uwagę by używana do tego woda była nie tylko smaczna, ale i zdrowa.


Woda Humana
dzięki specjalnej technologii produkcji ma skład dokładnie odpowiadający szczególnym potrzebom niemowląt i dzieci. Dokładnie dobrany zestaw minerałów i mikroelementów jest idealny dla naszych pociech.

RELATED

 

Z okazji Światowego Dnia Wody sklep internetowy Kidy.pl zorganizował promocję na wodę dla niemowląt i dzieci Humana! Od dzisiaj do końca tygodnia woda Humana jest o 15% tańsza!


Woda dla niemowląt Humana w opakowaniu 1,5 l jest dostępna w cenie  5,94 zł zamiast 6,99 zł.
Woda dla niemowląt Humana w opakowaniu 0,5 l jest dostępna w cenie  3,69 zł zamiast 4,35 zł


Nie przegap tej okazji, daj swemu dziecku bezpieczną wodę!