Humana AntiColic – łagodzi kolkę u niemowląt

W Polsce dostępna jest już skuteczna pomoc dla niemowląt cierpiących na kolkę! W Kidy.pl pojawił się pierwszy tego typu innowacyjny preparat. To Humana AntiColic – mieszanka specjalnego przeznaczenia w żywieniu niemowląt.

Humana AntiColic łagodzi takie objawy, jak wzdęcia, kolki i zaparcia i może być podawana niemowlętom od pierwszych dni życia. Jest szczególnie wskazana do ograniczania objawów typowej niemowlęcej kolki, która często pojawia się pod koniec pierwszego miesiąca życia i trwa ok. trzech miesięcy.

Kolka u niemowląt najczęściej związana jest z niewykształconym jeszcze układem pokarmowym. To wielki dyskomfort dla niemowląt, które reagują na nią kilkugodzinnym, nieutulonym płaczem. Na pomoc rodzicom niemowląt z kolką przychodzi Humana z produktem AntiColic.

Żywienie niemowląt z kolką

Humana AntiColic to innowacyjny, zgłoszony przez producenta w urzędzie patentowym produkt. Jego wyjątkowość polega na tym, iż w składzie zawiera oryginalną, opatentowaną strukturę lipidów z wysokim udziałem kwasu palmitynowego w pozycji ß, czyli w takiej samej jak w mleku matki. To właśnie zapobiega zaburzeniom podczas procesu trawienia.

RELATED

Jednocześnie nowa struktura lipidów jest pozyskiwana z tłuszczu mlecznego najwyższej jakości. Dzięki temu produkt ma naturalny, bardzo dobry smak.

Na zaparcia u niemowląt, na wzdęcia u niemowląt

Humana AntiColic działa również na zaparcia, gdyż jej skład ma rozluźniające działanie stolec. Jest to możliwe, ponieważ rozdrobnione białko (hydrolizat białek serwatkowych) jest lekkostrawne i prowadzi do tworzenia się luźniejszych stolców. Natomiast niższa, niż w w tradycyjnych mlekach dla niemowląt, zawartość laktozy sprawia, że rzadziej dochodzi do wzdęć.

Dzięki specjalnej recepturze, Humana AntiColic jest bardzo dobrze tolerowana, smaczna i zawiera wszystkie składniki potrzebne do zdrowego rozwoju.

Mieszanka AntiColic może być uzupełnieniem codziennej diety niemowląt karmionych piersią od urodzenia do zakończenia okresu karmienia butelką. Ponieważ jest pełnowartościowa może być również stosowana jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią.

 

Humana AntiColic oraz inne mieszanki specjalnego przeznaczenia dla niemowląt dostępne są w sklepie  Kidy.pl