Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Hevea - eko smoczek dla niemowląt

Wybierasz smoczek dla niemowlęcia? Upewnij się, że jest on bezpieczny i starannie wykonany. Smoczki Hevea to nowa jakość, która nie ma sobie równych. Są bowiem w całości odlane z naturalnego kauczuku.

Podstawową zaletą smoczków Hevea jest fakt, że stanowią one jedną całość. Według jednej formy odlana jest nie tylko ta część, którą maluch ssie, ale również tarcza i uchwyt do trzymania. Taki smoczek jest łatwiejszy do utrzymania w czystości, gdyż nie ma żadnych połączeń, gdzie mogłyby się zbierać brud i bakterie.

Dzięki właściwościom kauczuku smoczek Hevea nie rozwarstwia się, a jednocześnie jest delikatny i bardzo sprężysty. Ma ergonomiczny kształt, bezpieczny dla twarzy dziecka (nie odgniata się na buzi!). Jest bardzo wytrzymały. Do wykonania smoczka wykorzystano naturalny materiał z drzewa Hevea. To kauczukowiec, rodzaj wiecznie zielonych drzew pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej.

RELATED

Smoczki bez bisfenolu

Podając noworodkowi smoczek Hevea masz pewność, że jest on bezpieczny, gdyż kauczuk ten jest wolny od bisfenolu (związku chemicznego z grupy fenoli stosowanego do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu.

Smoczki Hevea dostępne są w kształcie okrągłym i anatomicznym w Kidy.pl W sklepie znajdziesz również inne bezpieczne i naturalne produkty do pielęgnacji niemowląt.