Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Simple Baby - nowa linia delikatnych kosmetyków dla niemowląt już w Kidy!

Simple Baby to kosmetyki dla niemowląt znanej brytyjskiej marki Simple – lidera w pielęgnacji skóry wrażliwej. Już teraz dostępne w Polsce dzięki Kidy.pl

Kosmetyki dla niemowląt od pierwszego dnia życia

Kosmetyki dla niemowląt Simple, jak wszystkie inne produkty tej marki, powstają bez sztucznych barwników, perfum i detergentów o silnym potencjale drażniącym. W produkcji wykorzystano za to przyjazne dla skóry naturalne składniki. W linii dla niemowląt są to rumianek, olejek lawendowy i prowitamina B5.
 

Dla wrażliwej skóry niemowląt – bez zbędnych substancji chemicznych.

Filozofia kosmetyków Simple – jest szczególnie ważna przy pielęgnacji noworodków i niemowląt już od pierwszych dni życia. Eksperci Simple wzięli pod uwagę fakt, że dzieci rodzą się z zasadową powierzchnią skóry, która po kilku dniach zmienia się w ochronną, naturalną warstwą. Należy dbać, aby warstwa ta nie była uszkodzona przez kosmetyki ze zbyt dużą ilością substancji chemicznych, które mogą podrażniać skórę lub działać jak alergeny. Dlatego przy wyborze produktów do pielęgnacji skóry dziecka należy wybrać te najbardziej delikatne, bez zbędnych dodatków.

Kosmetyki Simple Baby są bezpieczne: hipoalergiczne, testowane dermatologicznie i zatwierdzone przez pediatrów. Zawarta w nich prowitamina B5 pomaga utrzymać skórę miękką i gładką, daje długotrwałe nawilżenie. Dodatkowym atutem jest miły, subtelny zapach uzyskany bez sztucznych substancji zapachowych.

Simple Baby – opinie mam

Opinie mam o Simple Baby potwierdzają, że skóra maluszka po kąpieli jest mięciutka, a gdy kosmetyk dostanie się do oka, nie powoduje łzawienia. To produkty wybierane często dla dzieci z problemami skórnymi, jak egzema i wypryski. Są chwalone za wydajność, skuteczność, a zarazem są stosunkowo niedrogie.

Chusteczki nawilżające do wrażliwej skóry

W ramach linii Simple Baby dostępne są szampon, płyn do kąpieli, szampon i płyn do kąpieli w jednym, jak również chusteczki nawilżające, idealne dla najbardziej wrażliwej skóry. Chusteczki nie zawierają sztucznych substancji zapachowych, barwników, alkoholu.


W sprzedaży internetowej w Polsce (DrogeriaZdrowie.pl) dostępne są także linie Simple do pielęgnacji twarzy dla mam. To np. Simple Clear Skin - dla skóry tłustej, Simple Derma do bardzo suchej i wrażliwej skóry ze skłonnością do wyprysków i zapaleń oraz linia Simple Kind to Skin do codziennej pielęgnacji i oczyszczania.


Simple to kosmetyczna marka nr 1 w Wielkiej Brytanii dla pielęgnacji cery wrażliwej dla mam i dzieci! Razem z Kidy wypróbuj Simple Baby do pielęgnacji skóry Twojego dziecka, tak jak zrobiły to tysiące mam w Wielkiej Brytanii!