Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Bio Mama – Bio Humana

Zakupy Eko, zakupy Bio – dla jednych to tylko trend, a dla innych już styl życia.

Nie można zaprzeczyć, że  co raz trudniej znaleźć sklepy z dobrą żywnością, prostą, nie przetwarzaną, naturalną, ze składników, które pochodzą z ekologicznych upraw. Nie dziwi też fakt, że za taką żywność przychodzi nam więcej zapłacić, jeśli perspektywą jest nasze zdrowie i dobre samopoczucie, któż się temu oprze?

A jeśli jeszcze nasze decyzje zakupowe dotyczą dzieci – tym bardziej zwracamy uwagę na wartość odżywczą kupowanych produktów, na ich pochodzenie, bezpieczeństwo. W badaniach przeprowadzonych na początku ubiegłego roku, gdy zaczynaliśmy odczuwać nadchodzący kryzys – respondenci  pytani na czym nie będą oszczędzać odpowiadali jednomyślnie – na dzieciach. To co kupujemy dla dziecka powinno być najlepsze, najzdrowsze i najbezpieczniejsze.

RELATED

Właśnie wchodzi na polskie ekrany przerażający film „Zanim przeklną nas dzieci” w reżyserii Jean – Paul Jaud ; film który ukazuje prawdę o produkowanej obecnie żywności i zagrożeniach jakie niosą naszpikowane chemią produkty.  Nie mamy świadomości jak wiele preparatów używanych jest np. w hodowli jabłek – francuski rolnik używa około 30 środków chemicznych zanim zbierze plon.


Coraz większa liczba świadomych rodziców wraca do żywności ekologicznej z określonych obszarów i hodowli. Wraca, gdyż kiedyś zdrowe dobre produkty były częścią naszej codzienności.  Dziś wiadomo, że za jakość nie tylko trzeba więcej zapłacić, ale też niejednokrotnie trzeba się sporo naszukać by znaleźć to, co można nazwać prawdziwym chlebem, serem, wędliną.

Kiedy myślimy o naszych dzieciach i ich przyszłości – o polisach, szkołach, wyborach życiowych – nie zapominajmy, że to co dziś jest w menu małego smakosza – jutro będzie stanowiło o jego zdrowiu.

Warto inwestować w produkty BIO dla dzieci, taka inwestycja na pewno się zwróci, a dzieci będą nam kiedyś wdzięczne.

Bądź BIO Mamą! Poznaj nową linię produktów Humana BIO.