Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Niesforny misiek z drewna - Kipod w natarciu

W przededniu Dnia Dziecka zaglądamy do sieci w poszukiwaniu idealnej zabawki dla przedszkolaka. Dobrze jeśli będzie z naturalnego surowca, przyjemna dla oka i koniecznie z wartością dodaną w postaci wspierania rozwoju intelektualnego lub ćwiczeń manualnych. Wszystkie te cechy to domena nowości na polskim rynku zabawkarskim Kipod prosto ze słonecznego Tel Aviv.

 
Surowiec naturalnych
 
Zabawki Kipod zostały wykonane z drewna i o ile nie jest to jakimś może wyczynem w branży, to jednak … każda z zabawek wykonana jest z innego rodzaju drewna! Dzięki temu dzieci nie tylko świetnie się bawią ale też poznają różne rodzaje naturalnego surowca, który fantastycznie się prezentuje i wspaniale pachnie lasem.

Przyjemne dla oka
 
Każdy Kipod to swoistego rodzaju arcydzieło – designerskie proste formy cieszą oko dorosłego, zaś dziecko uwrażliwiają na piękno. Zabawki są na tyle atrakcyjne, że doskonale nadają się do eksponowania w pokoju dziecka niezależnie od wystroju. Dodatkowy walorem jest fakt, że dziecko indywidualnie uczestniczy niejako w tworzeniu zabawki dlatego jest ona także wyrazem niego samego.

Zabawka edukacyjna
 
Drewniane zabawki KIPOD to nieskończona kopalnia wartości edukacyjnych – dziecko staje się konstruktorem półproduktów i części składowych całości, która nigdy nie wiadomo, jaki przybierze kształt, jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia. Skrupulatne manewrowanie poszczególnymi elementami oraz ich łączenie pozwala rozwijać zdolności manualne dziecka oraz ćwiczenie małych rączek, co jest bardzo istotne w późniejszej nauce pisania.
 

Misiek z krawatem i spółka
 
Drewniany przyjemniaczek pod krawatem, czyli miś nie-przytulanka to propozycja zabawki wprost do zwariowania na jego punkcie. Niby miś, ale nie nadaje się do przytulania, choć pewnie z chęcią by się przytulił. Sporych rozmiarów jegomość zapakowany w pudełku, aż się prosi, aby go poskładać. A może pokolorować, szary, bury, zielony – technika dowolna – świetnie też się prezentuje „bez makijażu”. Zestawów jest kilka Wesołe Stworki – kreaturki, Pomponiasta Owca z wełną, wyścigówy czy kolorowa sterta Cyrkowców dają możliwość wyboru i gwarancję świetnej zabawy.
 
 
Dzień Dziecka wyczekiwany jest przez maluchy jak żaden inny. Naturalnie poza fajowym dniem spodziewają się też prezentu, najczęściej zabawki. Wybierzmy z głową, niech to będzie coś innego, wymagającego działania, niech pozwoli na rozwój manualny ale też niech pozwoli ponieść się dziecięcej wyobraźni. Zabawki Kipod takie właśnie są – powstały bowiem z zamiłowania dziecka do uszczęśliwiania innych. Alex Khaykin dziewczynka z marzeniami, to twórca i właścicielka marki Kipod. Od najmłodszych lat z pasją i oddaniem wymyślała ciekawe zabawy, które z sukcesem zbierały grono miłośników w okolicy. Z czasem pasja i hobby zmieniły się w zawód i tak oto powstały rozwojowe zabawki Kipod z miłości do zabawy i uszczęśliwiania innych.