Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Rewolucja klockowa! Urok klocków Tegu – dlaczego warto je wybrać!

Czy da się jeszcze coś „wycisnąć” z drewnianych klocków? Jakie wybrać klocki drewniane dla dziecka? Które klocki z drewna sprawdzą się dla rocznego dziecka?

W drewnie siła

 
Nie od dziś wiadomo, że drewniane klocki to podstawa dziecięcej strefy zabaw. Słusznie zresztą - zapach drewna i jego dźwięczne brzmienie w czasie uderzania klocka o klocek to uczta dla zmysłów, a także uczenie dziecka, o wartości naturalnych surowców.
 
Co wyróżnia klocki TEGU 
 
Doskonałej jakości surowiec i perfekcyjnie dopracowane detale brył i barw to niekwestionowane zalety klocków drewnianych, zaś możliwość dopasowania drewnianych boczków z każdej strony nie pozostawia złudzeń, że Tegu to innowacyjna i wielozadaniowa zabawka.
 
 
 
Drewniane klocki ze sprytnie ukrytym magnesem, dzięki swej prostej formie pozostawiają pole do popisu dziecięcej wyobraźni, stanowiąc narzędzie do tworzenia inspirujących form. Odblokowują umysł pozwalając mu na oddanie się beztroskiemu kreowaniu,  radosnemu poznawaniu i  przekraczaniu coraz to nowych granic własnej wyobraźni. 
 
Nagroda zobowiązuje
 
Klocki Tegu to idealna propozycja do zabawy dla roczniaka, ale także starsze dzieci chętnie oddają się beztroskiemu budowaniu! Walory magnetycznych klocków Tegu zostały docenione na największych targach zabawek Spielwarenmesse' 2017 w Norymberdze. Hitem okazał się zestaw klocków TEGU Sticky Monsters Beans&Tumtum, ta sympatyczna para skradła niejedno dziecięce i rodzicielskie serce.
 
 
 
Wieża z klocków
 
Tegu dzięki temu, że są magnetyczne pozwalają na budowanie z rozmachem! Sterta klocków sięgająca sufitu do marzenie nie jednego brzdąca. Gigantyczne budowle z kombinacji drewnianych tafli to nieskończone możliwości tworzenia i gwarancja zabawy na długi czas.
 
 
Magnetyczne klocki z Hondurasu to prosty sposób na stworzenie warunków do kreatywnej wspólnej zabawy dla całej rodziny. Tegu jest odpowiednie już dla rocznego dziecka, dlatego idealnie sprawdzi się dla rodzeństwa w różnym wieku umożliwiając zabawę bez obaw o bezpieczeństwo.
 
Tegu proponuje ciekawe zestawy klocków magnetycznych o zróżnicowanych kształtach i kolorach – od prostych brył po skomplikowane kombinacje długości  każdy znajdzie coś dla siebie! Klocki magnetyczno – drewniane przypadną do gustu dzieciom w różnym wieku – idealnie nadają się na prezent!