Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Zawód czy macierzyństwo?

Według potocznych opinii macierzyństwo to stan, który odmienia kobietę na całe życie. Tymczasem współczesna gospodarka nie oczekuje mentalnych rewolucji jednostki, ale permanentnego rozwoju pracownika. Czy matka może więc być dobrym pracownikiem?

Sama jestem zdziwiona jak można dojść do perfekcji w organizacji planu
dnia
– stwierdza Agnieszka Cegielska, reporterka i prezenterka, która od kilku tygodni spełnia się w nowej roli – roli matki.

Agnieszka, jak i tysiące innych kobiet nie chce porzucać swojego dorobku zawodowego, ale zamierza sprawnie łączyć rolę zawodową z macierzyństwem. Czy jest to możliwe?

Trudno jest pogodzić rolę matki i kobiety pracującej. Wie o tym niejedna mama, która odprowadza dziecko do żłobka czy przedszkola na czas swojej pracy, ale poświęca mu wiele czasu po zakończeniu zawodowych obowiązków. Jest to ogromny wysiłek, często niedoceniany przez otoczenie.

Rosnący udział matek w życiu zawodowym powiązany jest bowiem nie tylko z potrzebą ratowania domowego budżetu. Dla wielu kobiet praca zawodowa stwarza możliwość realizacji własnych ambicji i pełniejszego uczestnictwa w życiu społecznym. Aktywna postawa matki, która przy tym nie zaniedbuje swojego macierzyństwa może stać się idealnym wzorcem dla dziecka.

RELATED

Humana, jako ekspert od żywienia dzieci i niemowląt, nie zapomina w swojej ofercie o specyfice naszych czasów. Posiłek jest jedną z przygód małego dziecka, przyjemną zabawą, jednak matka bardzo często nie ma możliwości na poświęcanie swojego czasu na przygotowywanie i transportowanie modyfikowanego pokarmu.

Humana prezentuje więc nie tylko szeroką gamę produktów, niezbędnych w diecie każdego malca, ale również oferuje ciekawe rozwiązania opakowań. Wszystko w trosce o współczesne matki.

                    Bo warto również pamiętać o tym, że przecież

    matki są wspaniałymi pracownikami!

 

Zapraszamy również do lektury pełnego wywiadu z Agnieszką Cegielską na stronie Humana.pl

 

 

 


Powiązane artykuły