Get the Flash Player to see this player.
Get the Flash Player to see this player.

Otulacze muślinowe Aden+anais idealne na upały

Niemowlę i upały: na zewnątrz tropiki a nasz maluch słodko śpi.Jak zatroszczyć się o  zapewnienie odpowiedniego okrycia, a jednocześnie uniknąć przegrzania? Najlepsze rozwiązanie to otulacze z oddychających i przewiewnych tkanin – muślinu czy bambusa od aden+anais.

U najmłodszych naturalny system termoregulacji, nie jest jeszcze w pełni ukształtowany. Niemowlęta mniej się pocą, nie oznacza to jednak, że łatwiej znoszą upały, ale fakt, że mają mniej gruczołów potowych. 

W rezultacie nie potrafią utrzymać chłodu i są bardziej niż dorośli podatne na hipertermię (stan nienaturalnie wysokiej temperatury organizmy, który może prowadzić do wyczerpania.)

Kocyki aden+ anais z oddychającego materiału

Czy dobrym wyjściem z sytuacji jest kładzenie dziecka spać bez ubranka, w samej pieluszce? A jeśli śpi w ubranku to jak przykryć, by malec nie obudził się czerwony i spocony?

W czasie upałów wiele mam intuicyjnie okrywa maluszki zwykłymi bawełnianymi pieluchami. To świetny pomysł! Dziecku potrzebne jest otulenie lekkie  i przewiewne, takie którego prawie nie czuć, ale jednak zapewniające potrzebną ochronę. 

Z tej potrzeby powstały duże, ponadstandardowe pieluchy aden+ anais wykonane z oddychającego materiału. Zastosowanie delikatnej tkaniny muślinowej lub tkaniny bambusowej pozwala na naturalne regulowanie temperatury ciała dziecka. Maluszkowi jest jednocześnie ciepło, lekko i przewiewnie i nie ma możliwości przegrzania,

Otulacze Aden+ Anais delikatnie okryją maluszka w czasie drzemki w wózku, będą niezastąpione podczas podróży samochodem i w czasie leżakowania na plaży. Doskonale sprawdzają się jako okrycie na letnie noce.

Jak okryć śpiące niemowlę w upały? Pod muślinowym otulaczem  aden+ anais maluszek śpi zdrowo i smacznie.