Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Podniesienie piersi nićmi – dowiedz się na czym polega zabieg

Metod podniesienia piersi jest wiele. W zależności od wskazań i preferencji pacjentki, można wybierać zabiegi mniej lub bardziej inwazyjne. Na szczególną uwagę zasługuje podniesienie piersi nićmi. Jest to popularny zabieg liftingujący, który sprawia, że biust wygląda młodziej bez konieczności użycia skalpela. Jakie jeszcze inne zalety posiada ta procedura i na czym polega? Dowiesz się z tego artykułu.

Dlaczego warto podnieść piersi nićmi?

Jedne z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w profesjonalnych gabinetach estetycznych to te, przeprowadzane w obrębie piersi. Dlaczego? Biust kobiety zmienia się na przestrzeni lat, pod wpływem wahań wagi, wieku, grawitacji czy karmienia – piersi z czasem opadają i stają się wiotkie. Jest to naturalny proces, na który nie mamy wpływu. I choć wydawać by się mogło, że jedyne rozwiązanie to wykorzystanie implantów, to tak naprawdę istnieje szereg innych, równie skutecznych zabiegów. Wśród nich możemy znaleźć podniesienie piersi nićmi. To procedura o wiele mniej inwazyjna, niż operacje z wykorzystaniem silikonowych wkładek. Dla wielu pań jest to więc doskonała alternatywa i sposób na uzyskanie młodszego, naturalnego wyglądu piersi.

Zalety podniesienia piersi nićmi

Nici, które podnoszą piersi są pewnego rodzaju podskórnym biustonoszem (np. nici Aptos). Sprawiają zatem, że piersi nie opadają, zyskują naturalne, pierwotne położenie. Jest to wielka zaleta – podniesienie piersi nićmi to po prostu procedura, która nie daje przerysowanych efektów! Wręcz przeciwnie! Piersi wyglądają młodo, zyskują dawne położenie. Ta naturalność efektów sprawia, że kobiety chętnie sięgają po tego typu rozwiązanie. Kolejną zaletą powiększania piersi nićmi jest mała inwazyjność zabiegu. W odróżnieniu od typowych operacji chirurgicznych, w tym przypadku rekonwalescencja jest o wiele krótsza. Co prawda, po zabiegu należy nosić specjalny, modelujący biustonosz i zrezygnować z nadmiernej aktywności, ale sam zabieg jest mniej skomplikowany. Lekarz podczas niego wykonuje 4 niewielkie nacięcia i z nich kształtuje odpowiedni, korygujący kształt.

Czy podniesienie piersi nićmi to zabieg dla mnie?

To doskonałe rozwiązanie dla pań, które obawiają się bardziej inwazyjnych procedur oraz nie chcą przechodzić długiego okresu rekonwalescencji. Jest to też zabieg dla kobiet, które cenią sobie naturalne efekty zabiegu i nie chcą korzystać z silikonowych wkładek. Podniesienie piersi nićmi jest również polecane paniom z mniejszym biustem (do niedużego C). U takich kobiet zastosowanie nici Aptos daje doskonałe i przewidywalne rezultaty.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Każdy zabieg z zakresu estetyki posiada oczywiście szereg przeciwwskazań. Wszelkie wątpliwości co do przeprowadzenia zabiegu zostają zawsze omówione podczas konsultacji z lekarzem. W trakcie tego spotkania omawia się również przewidywalny efekt liftingu piersi nićmi, jak i możliwości znieczulenia podczas zabiegu. Tego typu procedura nie jest polecana pacjentkom, ze zbyt obfitym biustem, chorobami autoimmunologicznymi, podczas chemioterapii, ciąży czy karmienia piersią. Przeciwwskazaniem jest również hemofilia oraz nadciśnienie II i III stopnia.

Źródło: https://drwitwicki.pl/zabiegi/piersi/podniesienie-piersi-nicmi-aptos-podskorny-biustonosz/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]