Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dlaczego warto wybrać SEYSSO Baby Penguin jako pierwszą szczoteczkę dla Twojego dziecka?

Pielęgnacja jamy ustnej u dzieci i niemowląt jest niezwykle istotna. Już na wczesnym etapie należy zapobiegać chorobom zębów i dziąseł, a także uczyć świadomej pielęgnacji, która od najmłodszych lat pomaga wyrabiać zdrowe nawyki. Polska marka SEYSSO posiada w swojej ofercie model dedykowany dla dzieci od momentu narodzin do 3 roku życia – szczoteczka SEYSSO Baby Penguin charakteryzuje się wysoką jakością i innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają skuteczną ochronę już od pierwszego ząbka. Jakość i skuteczność tego modelu potwierdził Instytut Matki i Dziecka. Poddana specjalnym testom szczoteczka uzyskała pozytywne opinie specjalistów Instytutu i jako pierwsza szczoteczka soniczna jest rekomendowana dla maluszków.

Regularna pielęgnacja zębów i dziąseł u dzieci już od najmłodszych lat jest kluczowa dla utrzymania zdrowia jamy ustnej oraz wykształcenia prawidłowych nawyków związanych z  jej higieną. Szczoteczka SEYSSO Baby Penguin może pomóc w tym procesie, zapewniając skuteczne i bezpieczne mycie zębów i dziąseł. Model zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych posiada miękkie, delikatne włókna, które nie podrażnią dziąseł i szkliwa, a jednocześnie skutecznie usuwa bakterie i resztki pokarmu. Ergonomiczny kształt rączki zapewnia wygodne i bezpieczne chwytanie szczoteczki przez dziecko, co dodatkowo ułatwia naukę mycia zębów. Drgania końcówki pozwalają łagodniej i szybciej oczyścić zęby oraz dziąsła, a dodatkowe funkcje oraz udoskonalenia, jak antypoślizgowa powłoka, dwuminutowy Baby Timer czy podświetlana końcówką zapewniają jeszcze większy komfort użytkowania. Ponadto, drgania delikatnie masują dziąsła, co korzystnie wpływa na ich ukrwienie, a także pomaga łagodniej przejść przez okres ząbkowania.

SEYSSO zwraca szczególną uwagę, aby oferowane produkty były nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne i przyjazne dla wszystkich użytkowników. Każda szczoteczka jest produkowana zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, co gwarantuje ich trwałość i dokładność. Projektując SEYSSO Baby Penguin marka uwzględniła potrzeby i wyzwania pielęgnacji jamy ustnej u niemowląt i dzieci do 3 roku życia, dzięki czemu powstał model odpowiadający indywidualnym preferencjom nawet tych najmłodszych użytkowników.

Do szczoteczki pasują dwa rodzaje końcówek: Baby Newborn oraz Baby Tot, odpowiadające dwóm przedziałom wiekowym: 0-18 miesięcy i 18-36 miesięcy.