Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Gdzie wypocząć przez weekend? Odwiedź z rodziną Rancho pod Bocianem

Weekend za miastem to świetna okazja, by spędzić trochę czasu ze swoją rodziną. Wybór lokalizacji ma oczywiście duże znaczenie, dlatego zainteresować się ofertą Rancho pod Bocianem. Co tak wyjątkowego jest w tym miejscu?

Wygodny nocleg dla całej rodziny

W Rancho jest ponad 70 pokoi. Rodzice z dziećmi się zatrzymać w wygodnie urządzonej trójce albo pokoju rodzinnym, jest także możliwość wynajęcia domku weekendowego – stoi on nieco na uboczu, co zapewnia gościom pełną prywatność, są w nim trzy pokoje, dwie łazienki (z pralką), kuchnia oraz taras z leżakami i miejscem do serwowania posiłków. W domku może się zatrzymać maksymalnie sześć osób.

Niezależnie od tego, czy goście zdecydują się na pokój w głównym budynku, czy na domek weekendowy, wszyscy mogą korzystać z hotelowych atrakcji, bezpłatnego parkingu oraz placu zabaw. Wolno też zabrać do Rancho domowego zwierzaka.

Smaczne jedzenie

Goście nocujący w domku mają możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków, ale i tak warto zajrzeć jeszcze do hotelowej restauracji. W menu są specjalne potrawy dla dzieci, w tym pyszne desery i lody rzemieślnicze. W sezonie wakacyjnym działa restauracja plenerowa, gdzie serwowane są dania z grilla, jest także możliwość zamówienia koszy piknikowych z mnóstwem smakołyków i urządzenia sobie rodzinnego pikniku – wokół ośrodka rozciągają się bardzo atrakcyjne tereny zielone i łatwo jest tu znaleźć przyjemne, ustronne miejsce dla kilku osób.

Rozliczne atrakcje dla całej rodziny

Rancho pod Bocianem leży blisko lasu, więc można przez cały swój pobyt rozkoszować się bliską obecnością przyrody. Poza spacerami i piknikami są też inne sposoby na aktywne spędzenie czasu – na terenie ośrodka znajduje się park linowy, tory offroadowe, stawy z łódkami, boiska, ścianka wspinaczkowa. Zimą też jest co robić, bo kiedy spadnie śnieg, organizowane są kuligi oraz trasy do narciarstwa biegowego.

Jeśli zaś weekendowy wypad łączy się ze świętowaniem urodzin dziecka, to można liczyć na specjalną imprezę ze świątecznym menu, organizowaną na zewnątrz albo w ośrodku. Szczegóły związane z animacją i dodatkowymi atrakcjami na urodzinowe przyjęcie można sprawdzić na ranchopodbocianem.pl. Rezerwacja miejsca jest telefoniczna albo online.