Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Ile kosztują urodziny dla dzieci w sali zabaw?

Przyjęcie urodzinowe zorganizowane w sali zabaw może być nie lada atrakcją dla małego solenizanta oraz dla zaproszonych przez niego gości. Gdy obawiasz się wysokich cen, sprawdź, ile może kosztować urządzenie takiej imprezy poza domem.

Dlaczego warto urządzić urodziny w sali zabaw?

Urządzenie przyjęcia dziecięcego poza domem jest związane na ogół z niższym kosztem, jednak nie zapewniają one aż tak wielu atrakcji jak sala zabaw. Na maluchy czekają tam różnorodne tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie, trampoliny, suche baseny, a to tylko parę przykładowych propozycji.

Ponadto rodzice, którzy organizują urodziny dla dzieci na salach zabaw, nie muszą poświęcać wtedy czasu na sprzątanie, zakupy czy gotowanie i nie muszą martwić się o straty, jakie często pozostają po szalonych zabawach.

Co wpływa na koszt organizacji urodzin dziecięcych?

Na koszty urodzin dla dziecka w sali zabaw wpływa gama różnych czynników, dlatego trudno jednoznacznie wskazać, jaki będzie dokładny wydatek.

Sale zabaw najczęściej oferują usługi organizacji urodzinek dziecięcych w paru pakietach, które różnią się pomiędzy sobą pod kątem zakresu usług, czasu przebywania na sali, dostępnych napojów i przekąsek. Poza standardowymi usługami i produktami wchodzącymi w skład pakietu można także dokupić dodatkowe.

Ponadto koszt organizacji przyjęcia dziecięcego będzie zależał od liczby gości oraz terminu organizacji wydarzenia – urodziny w weekend są droższe od tych w dni powszednie.

Urodziny dla dzieci w sali zabaw – przykładowe koszty

Ceny za urodziny dla dzieci organizowane w sali zabaw rozpoczynają się od około 50 złotych za jednego gościa, natomiast kończą się na około 120 złotych za osobę.

Przykładowe koszty organizacji przyjęcia dziecięcego w sali zabaw:
– Urodziny dla 5 dzieci – 250-600 zł,
– Urodziny dla 10 dzieci – 500-1200 zł,
– Urodziny dla 15 dzieci – 750-1800 zł.

Dodatkowe atrakcje na urodziny – co warto wybrać?

Poza tym koszty mogą być podwyższone o inne produkty i usługi w ramach urodzin, zależnie od cennika obowiązującego w sali zabaw.

Do dyspozycji są między innymi:
– Dodatkowe posiłki i napoje – 10-30 zł za osobę,
– Tort – około 80-150 zł – opłata pobierana jest też za wniesienie własnego tortu,
– Animacje, iluzjonista, malowanie buzi, tatuażów – 50-350 zł za usługę,
– Piniata – 50-80 zł,
– Dodatkowe dekoracje sali – 80-200 zł.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.