Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak zaaranżować pokój dziecięcy?

Aranżacja dziecięcego królestwa to wymagające zadanie. Z jednej strony chcemy, by wszystko było idealne, dopasowane, by cieszyło oko. Z drugiej strony wiemy, że najważniejsze jest zadowolenie malucha i jego dobre samopoczucie we wnętrzu. To wszystko da się ze sobą połączyć, tworząc przemyślaną aranżację i wybierając najlepsze dodatki. O czym warto pamiętać? Sprawdź i stwórz idealną przestrzeń dla swojego malucha!

Dywan- must have dziecięcego pokoju

Na dywanie dzieje się najwięcej. Wiedzą o tym wszyscy rodzice, którzy każdego dnia z dywanu zbierają rozsypane zabawki, kredki i inne przedmioty. Najlepsze zabawy toczą się właśnie na dywanie, to tutaj jest najbezpieczniej i najwygodniej. Dywany dla dzieci warto wybierać z rozwagą. Kogo nie kusi włochaty shaggy, który wygląda tak słodko w pokoju małej księżniczki? Trzeba jednak pamiętać o tym, że w dziecięcym pokoju zachowanie wzorowej czystości i higieny jest nieodzowne. Z tego powodu zdecydowanie lepszym pomysłem jest wybór dywanu o krótszym włosiu, które o wiele łatwiej będzie odkurzyć czy wyczyścić. W długich włosach dywanu łatwo gromadzą się wszelkie zanieczyszczenia i kurz, co może być szczególnie uciążliwe dla alergików. Wybór dywanu nie jest łatwy również pod kątem jego motywu i kolorystyki. Chcemy oczywiście, by dywan pasował do reszty aranżacji, by był jej dopełnieniem. Warto wybierać takie dywany, które będą uniwersalne i staną się efektownym tłem dla reszty aranżacji, zwłaszcza, że elementy takie, jak np. zabawki zmieniają się dość często.

Pościel dziecięca dla dobrego snu

Kolejnym elementem, bez którego nie obejdzie się dziecięcy pokój jest pościel. Wato wybierać taką, która jest wykonana z naturalnych. oddychających materiałów, zapewniających idealną cyrkulację powietrza. Prym wiedzie bawełna, nie brakuje też innych materiałów cechujących się trwałością i miłym doznaniem podczas dotyku. Dla malucha świetnie sprawdzi się pościel SNURK, dostępna w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej i w różnych motywach. Tym, co wyróżnia pościel SNURK od innych jest jej trwałość i wytrzymałość. Kolory nie blakną i spierają się, a pościel zachowuje swój kształt nawet po wielu praniach.

Zabawki- esencja dzieciństwa

Nie ma chyba na świecie nikogo, kto wyobrażałby sobie pokój dziecka bez zabawek. To przecież zabawki zajmują maluchowi czas, pozwalają na poznawanie świata i zyskiwanie nowych doświadczeń. Dbając o stylową i przyjazną aranżację dziecięcego pokoju, warto wybierać zabawki premium. Cechują się one doskonałą jakością i trwałością, a do tego pięknym designem, który idealnie wpasowuje się w aranżację całego wnętrza. Zastąpienie plastikowych zabawek w krzykliwych kolorach zabawkami drewnianymi o wyjątkowych naturalnych odcieniach wyjdzie na dobre zarówno maluchom, jak i ich rodzicom czy opiekunom. Dostępne są różnego rodzaju zabawki- od manualnych takich, jak klocki, puzzle czy układanki, do zachęcających do aktywności fizycznej, jak np. zjeżdżalnie czy bujaki. Sporą popularnością cieszą się drewniane instrumenty muzyczne, pozwalające na rozwój poczucia rytmu i kreatywności malucha. Warto wiedzieć, że zabawa to nie tylko sposób na spędzanie czasu, ale przede wszystkim sposób na naukę poprzez zabawę. Warto więc dobierać zabawki w sposób przemyślany, by wspierać harmonijny rozwój malucha od najmłodszych lat.

Warto pamiętać, że o efekcie końcowym aranżacji decydują często pozornie niewiele wnoszące szczegóły. Zadbaj o każdy z nich, by stworzyć maluchowi prawdziwe królestwo, w którym będzie czuło się dobrze i bezpiecznie.