Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe to doskonała opcja dla rodziców, którzy chcą zadbać o rozwój swojego dziecka. Żadne przedszkole publiczne nie zapewni tak rozbudowanego programu jak nasze.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie, zapraszamy!

1. Kiedy czujesz, że publiczne przedszkole to za mało
2. Profil językowo-sportowy
3. Zalety jakie posiada przedszkole niepubliczne NPJS

Kiedy czujesz, że publiczne przedszkole to za mało

Prywatne przedszkole cechuje się mniejszą ilością dzieci dzięki czemu możliwa jest bardziej zindywidualizowana opieka. Dla wielu rodziców jest to większe poczucie bezpieczeństwa. Każdy przedszkolak przez cały czas trwania zajęć nie jest pozostawiany sam sobie. Czuwa nad nim wykwalifikowana kadra.

W prywatnych przedszkolach oferowany jest bardziej rozbudowany model prowadzonych zajęć. Nasze przedszkole łączy profil językowy, sportowy oraz podstawy programu MEN. Dzięki temu możesz być pewny, że nasi podopieczni zdobywają szeroki wachlarz umiejętności już na pierwszym etapie edukacji. Wprowadzana różnorodność nie jest uciążliwa, a zachęca młode umysły do aktywności.

Wychowanie przedszkolaków poprzez wspieranie ich rozwoju to nasze główne zadanie. Rodzice będą mogli obserwować jak w trakcie trwania roku szkolnego ich dziecko coraz bardziej staje się pewne siebie i zdobywa kolejne umiejętności, które zaowocują w przyszłości.

Jeżeli chcesz znaleźć wyjątkowe miejsce, w którym Twoja pociecha odbędzie stawiać pierwsze kroki w funkcjonowaniu wśród rówieśników wybierz przedszkole NPJS.

Możesz być pewny, że placówki naszego przedszkola to najlepsze miejsce dla Twojego dziecka.

Profil językowo-sportowy

W naszym przedszkolu język towarzyszy dzieciom na każdym kroku, dzięki temu jego przyswajanie przychodzi w łatwy i naturalny sposób. Lektorzy oraz native speakerzy dbają żeby swoboda używania języka pojawiała się również u najmłodszych. Nie chodzi o to by zrazić dziecko nadmierną aktywnością językową, ale wdrożyć go i rozpocząć ćwiczenia lingwistyczne.

W ramach sportowego profilu nie tylko dostarczamy rozrywki w postaci uczestnictwa w różnych dyscyplinach sportowych, ale przede wszystkim wdrażamy ćwiczenia ogólnorozwojowe, które wspierają poprawną postawę działa u dzieci.

Zalety jakie posiada przedszkole niepubliczne NPJS

W naszym przedszkolu organizujemy  różne wydarzenia sportowe dla najmłodszych dzieci np. olimpiady. Raz na jakiś czas do przedszkola przyjeżdżają ciekawe osoby, które prowadzą z dziećmi spotkania oraz przedstawienia.

Dbamy też o poczucie rytmiki przez prowadzenie zajęć muzycznych. Rytmika wspiera rozwój dziecka. Dzięki niej wzrasta poczucie własnego ciała i budowane jest jego zrozumienie. Warsztaty plastyczne pomagają rozwijać się wyobraźni oraz wspomagają naukę rozumienia estetyki. Jedną z zasad naszego przedszkola jest dopingowanie każdego talentu.

Dzięki różnorodności zadań, w których przedszkolaki biorą czynny udział, do przedszkola nigdy nie zawita nuda.

Kreatywne zajęcia, nad którymi czuwa wykwalifikowana kadra przygotowują dzieci do kolejnych etapów edukacji. W naszym przedszkolu otwierają się zarówno na szkołę jak i otaczający je świat. Pobudzamy w nich wyobraźnię i ducha odkrywcy. Nigdy nie dusimy radości i ciekawości u dziecka. Uważamy, że te cechy należy wspierać ponieważ one kształtują dziecko i pozwalają poznawać otoczenie.

Nasza placówka to idealne miejsce, gdzie dzieci będą chciały z przyjemnością wracać. Do ich dyspozycji są jasne przestronne sale oraz ogród przy placówce. Przyjazne otoczenie oraz przeszkolona kadra zadbają o to by podopieczni czuli się jak najlepiej.

Już dziś możesz zapisać dziecko na nowy semestr. Odszukaj do nas kontakt na stronie, zadzwoń i dowiedz się więcej na temat przedszkola. Zapraszamy!