Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Powitanie maluszka czyli wyprawka dla noworodka

Czas płynie nieubłaganie szybko. Czasem mamy wrażenie, że dni uciekają nam między palcami. Oczekiwanie na dziecko to z niczym nieporównywalna chwila w życiu każdego przyszłego rodzica. Jak zatem przygotować się do niej, by ten czas oczekiwania był miły i spokojny. Pierwsza zasada  – zachowaj spokój. Następnie kompletowaniem wyprawki dla noworodka zajmij się przynajmniej miesiąc przed narodzinami.

W życiu jest wiele spraw, których nie powinno się odkładać na później. Jedną z nich jest zaplanowanie wyprawki dla noworodka. Warto również spisać sobie listę rzeczy, które należy zabrać do szpitala. Gdyby wszystkie kobiety wiedziały kiedy zaczną rodzić, życie byłoby pozbawione wielu niespodzianek.

Wyprawka dla noworodka powinna zawierać tylko te rzeczy, które są niezbędne dla maluszka zaraz po jego narodzeniu, a także te, które będą wykorzystywane kilka dni po jego narodzinach. Obecnie wszystkie produkty i akcesoria są łatwo dostępne, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na te najbardziej komfortowe, bezpieczne i delikatne dla wrażliwej skóry dziecka.

Perfekcyjnie wyselekcjonowane, atestowane produkty dla najmłodszych wyprodukowane są z bezpiecznych materiałów. Ich jakość potwierdzana jest nie tylko przez specjalistów, ale przede wszystkim przez użytkowników tj. rodziców.

Czego nie może zabraknąć w wyprawce dla noworodka?

Dobrze jest kiedy na przybycie maluszka czeka już w domu urządzony pokoik. Hałas
i stres związany z przygotowywaniem mieszkania nie służy ani rodzicom, ani tym bardziej maluszkowi. Ważną rzeczą z wyprawki, która powinna znaleźć się w domu jest łóżeczko. Inne meble dobieramy w zależności od wielkości pomieszczenia, jedną z nich jest niewątpliwie komoda połączona z miejscem do przewijania.

Elementem opieki nad maluszkiem, którego rodzice nie mogą się doczekać są spacery. Jak spacery to musi być wózek, czasem też chusta do noszenia niemowląt. Wygoda i bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa, dlatego ważne jest byśmy wybierali rzeczy sprawdzone pod każdym kątem.

Należy pamiętać o osobnych rzeczach do szpitala. W torbie powinny znaleźć się ubranka dla noworodków oraz akcesoria do pielęgnacji ciała dziecka, ręcznik najlepiej z kapturkiem oraz niezbędna liczba pieluch.
W przypadku ubranek dla dziecka spakujmy tylko te, które na pewno nam się przydadzą. Niezbędne będą całkowicie rozpinane body bawełniane oraz śpioszki w tym przynajmniej jedna para cieplejszych. Lista wyprawki dla noworodka nie może być zamknięta bez mięciutkiego kocyka i kilku pieluszek bawełnianych, które posłużą nam przy wielu okazjach.