Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Beżowy blond – stylowa koloryzacja, na którą warto się zdecydować. Dowiedz się o niej więcej.

Trendy w koloryzacji często się zmieniają i nie ma się co oszukiwać, czasami nie są zbyt stylowe. Na szczęście w tym sezonie moda nas zaskoczyła i to pozytywnie, gdyż bardzo modny stał się beżowy blond. Warto na temat tej koloryzacji dowiedzieć się więcej.

Beżowy blond – dla kogo to idealny wybór?

Koloryzacja typu beżowy blond jest nie tylko modna, ale też uniwersalna. Można powiedzieć, że pasuje ona wszystkim kobietom. Jest to połączenie zarówno ciepłych, jak i chłodnych tonów. Beżowy kolor jest to średni bądź jasny blond, przy czym nie wpada on nigdy w bardzo jasne odcienie o oznaczeniu typu 9 czy 10. Właśnie dzięki temu pasuje on każdej kobiecie i to niezależnie od typu urody czy też wieku. Wyobraźcie sobie, że sprawdzi się nawet dla osób o szarej czy ziemistej cerze. Odwróci uwagę od tych niedoskonałości i sprawi, że odzyskacie pewność siebie. Ponadto musicie wiedzieć, że kolejną zaletą koloryzacji beżowy blond jest niewidoczność odrostów. Oznacza to, że nie trzeba wcale często korzystać z usług fryzjerskich. Otóż możecie nawet w domu wykonać odświeżenie koloru, wystarczy zastosować tonery. Różnią się one od farb tym, że nie wnikają w strukturę włosa, lecz oblepiają łodygę, przez co nie prowadzą do nadmiernego przesuszenia. Tonery możecie stosować nawet przez 1,5 miesiąca bez obaw, że uszkodzą strukturę Waszych włosów.

Nawilżenie ma znaczenie – jak pielęgnować włosy w odcieniu beżowego blondu?

Beżowy blond niewątpliwie jest modną koloryzacją. Jednak aby jeszcze bardziej zachwycał i przyciągał uwagę, Wasze włosy muszą być zdrowe. Oznacza to, że należy zadbać przede wszystkim o nawilżenie. Macie do wyboru naprawdę różnorodne odżywki. Jednak nie każda będzie dobra. Należy unikać tych, które mogą powodować żółknięcie koloru i tutaj mamy na myśli choćby odżywki z dodatkiem miodu czy rumianku. Zdecydowanie lepiej wybrać odżywki, które w składzie mają olej kokosowy bądź aloes. Nie tylko skutecznie nawilżają, ale też wygładzają i sprawiają, że włosy łatwiej stylizować. Same odżywki mogą nie wystarczyć. Warto również raz w tygodni wykonywać olejowanie. Do tego celu również sprawdzi się olej kokosowy. Wystarczy tylko nałożyć go na suche, odświeżone włosy, najlepiej robić to pasmo po paśmie. Taki olejek trzymamy na włosach przez 15 minut, a potem spłukujemy letnią wodą i myjemy szamponem. Jeżeli zmagacie się z problemem nadmiernie przesuszonych włosów, to olejek możecie nałożyć nawet na całą noc, a rano po prostu umyć włosy i nałożyć odżywkę. Możecie również spróbować domowych maseczek. Szczególnie skuteczna jest maska z dodatkiem białka jaja kurzego. 2 białka należy ubić na sztywną pianę, następnie dodać do nich 2 łyżki białego jogurtu, najlepiej typu greckiego, który ma gęstą konsystencję. Taką maskę nakładamy na 15 minut i spłukujemy.

Koloryzacja typu beżowy blond – jaka fryzura będzie do niej najlepiej pasować?

Koloryzacja typu beżowy blond rzeczywiście pasuje każdej kobiecie, ale niekoniecznie sprawdzi się do każdej fryzury. Najlepiej wykonać ją na długich włosach. Dzięki temu efekt będzie najbardziej widoczny. Pasuje też do fryzury bob, long bob czy pompadour. Takiej koloryzacji lepiej unikać, gdy Wasze włosy są bardzo krótkie, gdyż wtedy mogą pojawić się nierównomierne pigmenty na włosach. Lepiej poczekać miesiąc czy dwa i wtedy zdecydować się na taką koloryzację.