Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego dziecka?

Jeśli jesteś osobą, której bezpieczeństwo dziecka spędza sen z oczu, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Twój maluch spędza lub będzie spędzał dużą ilość czasu poza domem. Jest dla niego dobre, ponieważ dzięki temu rozwija on zdolności interpersonalne i uczy się budować relacje społeczne. Dodatkowo, zajęcia placówkach prowadzonych przez wykwalifikowany personel rozwiną jego zdolności poznawcze oraz przygotują do późniejszej obowiązkowej edukacji szkolnej. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy, aby zapewnić jak największy komfort Tobie i Twojemu dziecku.

Jak więc dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych?

Po pierwsze, posiadamy system kontroli dostępu. Jest to innowacyjny i bardzo prosty w obsłudze panel, który skutecznie uniemożliwia wejście do placówki niepożądanych osób. Każdy rodzic otrzyma specjalną kartę, do otwierania drzwi przedszkola lub żłobka. To rozwiązanie ma też inną zaletę, a mianowicie, wyklucza potrzebę korzystania z dzwonka. Dzięki temu nie ma ryzyka, że nasi mali odkrywcy obudzą się z drzemki, lub, że zakłóci się ich zajęcia edukacyjne.

Po drugie, bardzo dbamy o jak najwyższy poziom wykwalifikowania naszego personelu. Program nauczania został stworzony przez najwyższej klasy specjalistów, w tym psychologów i pedagogów. Dodatkowo nasz zespół regularnie podnosi swoje kompetencje poprzez regularne szkolenia. Nasze placówki przestrzegają najwyższego standardu opieki.

Twój niepokój może też wzbudzać po prostu rozstanie z maluchem.

Nic dziwnego, w końcu od urodzenia prawie nie spuszczasz go z oczu. Wiemy, że takie rozstanie bywa trudne, dlatego Kraina Odkrywcy/ przychodzi z własnym rozwiązaniem tego problemu. Dzięki monitoringowi wizyjnemu rodzice mogą w każdej chwili sprawdzić, co robi ich dziecko. Po zalogowaniu sprawdzisz, jaką opieką otoczony jest Maluch, jak się bawi i uczy. Dzięki temu w spokoju wrócisz do pracy czy innych zajęć, a dziecko będzie korzystać z naszych innowacyjnych programów nauczania. System ten jest stale kontrolowany przez naszych informatyków, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo połączenia.

Zapraszamy do naszych placówek, zobacz, co możemy zagwarantować Twojemu Maluchowi.

Ogrody sensoryczne cieszą się coraz większą popularnością. Wspomagają one rozwój rozwój zmysłów u Maluchów.

Dieta dziecka w żłobku- na co zwrócić uwagę ?

Dieta odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka. Zobacz, na co zwrócić uwagę w placówkach opieki. Jak ważne jest przygotowywanie świeżych i zbilansowanych posiłków dla Maluchów.