Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jaką fugę do białych płytek?

W przypadku kładzenia nowych płytek na ścianę czy podłogę, sukces będzie uzależniony od czystości i schludności tego, jaką fugę użyjemy. Jaka sprawdzi się do białych płytek?

Piękno tkwi w szczegółach

Klasyczna biel to bardzo często wybierany kolor w przypadku łazienek i kuchni. Jasne płytki optycznie powiększają pomieszczenie, a dodatkowo nadają mu blasku i świeżości. Dopełnieniem są fugi, które mogą przesądzić o wyglądzie całej kompozycji. Jako że biel jest ponadczasowa, nigdy nie wychodzi z mody wnętrzarskiej i sprawdza się w niemal każdej aranżacji.

Łącząc białe płytki z białą fugą uzyskamy efekt nieograniczonej i jednorodnej powierzchni. Takie połączenie sprawdzi się szczególnie w mniejszych pomieszczeniach, dzięki czemu stają się one optycznie większe, a jasny kolor dodatkowo podkreśla metraż, głównie w przypadku średnich i dużych wnętrz. Hitem wnętrzarskim od kilku sezonów są także płytki wielkoformatowe, zwłaszcza w jasnym odcieniu. Biel w różnych pomieszczeniach stanowi bazę i pozwala na dodanie odważnej dekoracji w wyraźnym i kontrastującym kolorze. Planujesz remont mieszkania? Szybka gotówka to idealne rozwiązanie dla Ciebie, zwłaszcza jeśli nie dysponujesz odpowiednio wysokimi oszczędnościami.

Klasyczna biel i czerń

Kontrastowe połączenie pasujących do siebie kolorów to równie popularny zabieg aranżacyjny. Klasyczne połączenie bieli i czerni zawsze prezentuje się interesująco, bez względu na rodzaj pomieszczenia. Jeśli zatem zdecydujemy się na użycie ciemnych fug do jasnych płytek, uzyskamy efekt bardzo stylowy, a wręcz oryginalny. Oprócz kolorów, warto postawić na nietypowe formaty płytek, między innymi modne w ostatnim czasie heksagony czy kafelki typu metro. Dynamiczne i pełne geometrycznych kształtów powierzchnie, pasują zazwyczaj do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Połączenie czerni z bielą jest także bardzo eleganckie, dzięki czemu wnętrz zyskuje zupełnie innego charakteru. Remont mieszkania wydłuża się w nieskończoność? Szybka gotówka to rozwiązanie dla osób, które chcą jak najszybciej zakończyć prace modernizacyjne we wnętrzach.

Postaw na kolor

Do odważnych świat należy! Również, jeśli chodzi o projektowanie i urządzanie wnętrz. Ściany wykończone kolorowymi łączeniami wymagają ogromnego wyczucia stylu i doświadczenia. Najczęściej wybieranymi kolorami fug do białych płytek są beże, brązy i szarości. Takie zestawienie pozwala na przełamanie jednobarwnej kompozycji, a jednocześnie tworzy bardzo harmonijną powierzchnię. Ogromną popularnością cieszą się barwy inspirowane naturą, a dopełnieniem mogą być dekoracje z motywem drewna, kamienia czy surowego betonu.