Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Najlepsza sesja ciążowa z partnerem

Od lat fotografia ciążowa cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Oczekiwanie na maluszka, zmieniające się ciało, a także wizja tego, że świat będzie już zupełnie inny sprawiają, że chętnie chcemy ten moment utrwalić. Sesja ciążowa wszak jest niepowtarzalna. To moment niezwykle intymny – rodzinny, partnerski i wyjątkowy. I dlatego właśnie zatrzymanie go w kadrze nie jest tylko kwestią mody, ale także próbą zachowania najpiękniejszych chwili na dłużej. Na sesję ciążową pary umawiają się w różnym czasie. Warto wziąć pod uwagę przede wszystkim samopoczucie przyszłej mamy oraz oczekiwaniach rodziców.

Kiedy sesja ciążowa jest najlepszym pomysłem?

Do sesji ciążowej warto się odpowiednio przygotować. To jeden z tych momentów, kiedy powinniśmy zapomnieć o obawach, jak to będzie za kilka dni lub miesięcy, czy też odpuścić krytyczne spojrzenie na ciało, które w tym czasie przeżyło prawdziwą rewolucję. Warto w czasie sesji ciążowych nieco oderwać się od rzeczywistości, poświęcić czas tylko sobie i cieszyć się niezwykłą chwilą, która jest nie do powtórzenia. I dlatego właśnie ten stan relaksu i intymności jest najlepszym momentem dla fotografa. Wiele pań zastanawia się, czy lepsza będzie sesja ciążowa z partnerem czy bez, czy warto iść w plener, a może jednak zostać w domu czy też skorzystać ze studia. Kluczem jest to, by dobrze się czuć, zapomnieć o wszystkich niedogodnościach i choć na moment wypocząć. A to pięknie wyjdzie na zdjęciach.

Umów się na sesję ciążową

Fotografia ciążowa to niezwykła oferta. Sama sesja brzuszkowa jest oczywiście kwestią mody, ale nie da się również nie ulec magii oczekiwania na dziecko. I z tego powodu zdjęcia ciążowe po prostu zachwycają. Warto wybrać oczywiście fotografa, do którego mamy zaufanie i który ma doświadczenie w tego typu sesjach. Możemy go na przykład poprosić o portfolio i sprawdzić, czy podobają się nam jego realizację. Poza tym warto zadbać o to,  gdzie sesja odbywa się – powinno to być miejsce przyjazne. Z drugiej strony same przygotowania – makijaż, fryzjer, zwiewne sukienki to też niezwykle istotne elementy sesji brzuszkowej. W tym dniu można wyglądać jak bogini, nawet wtedy gdy rosnący brzuszek nieco przeszkadza już w normalnym funkcjonowaniu. Pamiętaj o tym, że do zdjęć z sesji brzuszkowej będziesz bardzo często wracać.

Najlepsze ujęcia z sesji ciążowej

Wiele mam na sesje ciążowe zaprasza partnerów, przyjaciółki, rodziców lub też starsze dzieci. Można również zdecydować się na to, by być samą. Wszystko jest kwestią potrzeb oraz pomysłu. Dotyczy on także kolorystyki, klimatu oraz tego, jak bardzo intymne będą tę fotografię. Bardzo często sesję zdjęciową można również otrzymać w prezencie, co sprawia, że mamy wyjątkową pamiątkę z bardzo ważnych miesięcy w życiu. Z drugiej strony trzeba pamiętać również o tym, że w czasie ciąży nie zawsze jesteśmy w dobrej kondycji i czasem chętniej byśmy odpoczęły niż pokazywały się światu. I dlatego warto wybrać dobry czas na sesje ciążową. Najczęściej panie decydują się na zdjęcia w trzecim trymestrze ciąży, gdy brzuszek jest już spory, ale do rozwiązania pozostało jeszcze kilka tygodni, więc bez obaw można się zrelaksować. Taki czas jest bardzo potrzebny przyszłej mamie, więc warto zadbać o luźną atmosferę, a z takiej sesji powstanie wiele zdjęć ciążowych, które będą pamiątką wyjątkowych chwil. Specjaliści doradzają, aby na sesję brzuszkową umawiać się między 28. a 34. tygodniem ciąży. Nie ma oczywiście reguły, bo każda przyszła mama inaczej przechodzi ten czas, a także ma inne spojrzenie na swoje ciało i potrzeby. Zdjęcia to fantastyczna pamiątka okresu ciąży, ale również ukłon w stronę kobiecości.