Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wyjątkowa pamiątka pierwszej komunii świętej!

Pierwsza komunia święta dziecka to ważna uroczystość, która jest świętowana w gronie całej rodziny. Sakrament ten pozwala w pełni uczestniczyć we mszy świętej i pogłębiać swoją wiarę.  Otrzymując zaproszenie, warto pomyśleć nad wyborem odpowiedniego prezentu, który zarówno będzie pełnił rolę wyjątkowej, wieloletniej pamiątki, jak i sprawi radość dziecku. Przedstawiamy propozycje na prezenty na komunię, które z pewnością świetnie się sprawdzą na tę ważną uroczystość.

Medalik

Medalik to świetny, ponadczasowy prezent, który świetnie sprawdza się na różne uroczystości religijne. Dziecko przyjmujące pierwszą komunię świętą jest gotowe na reprezentowanie swojej wiary i z pewnością z dumą będzie nosić medalik. Obecnie na rynku znajdą państwo wiele rodzajów różnych medalików, spośród których z pewnością wybiorą państwo odpowiedni. Dla dziewczynek warto wybrać delikatne wzory medalików z subtelnymi ozdobami, a w przypadku chłopców postawić na proste, minimalistyczne kształty.

Ze względu na pamiątkowy charakter medalika, który dziecko będzie nosić przez długie lata, warto postawić na wysokiej jakości surowce, które będą trwalsze i zachowają swój atrakcyjny wygląd na długie lata. Kupując medalik zwróć uwagę na cechę urzędu probierczego, która potwierdza jakość surowców, z których jest wykonany.

Postaw na indywidualność!

Dodatkowo, świetnym pomysłem jest wykonanie na medaliku personalizowanego grawerunku, który dopełni produkt i sprawi, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. W sklepie alechrzest.pl znajdą państwo duży wybór pięknych medalików wykonanych z wysokiej jakości surowców z możliwością wykonania personalizowanego grawerunku, który jest trwały i odznacza się precyzją wykonania. Prosty i intuicyjny edytor na stronie pozwoli państwu z łatwością stworzyć swój projekt.

Biblia dla dzieci

Biblia jest jednym z najważniejszych fundamentów wiary chrześcijańskiej. Ze względu na mądrość, jaką niesie za sobą ta święta księga, warto aby dzieci poznawały ją od najmłodszych lat. Świetnym pomysłem jest wręczenie na komunię biblii dla dzieci, która jest stworzona specjalnie dla młodego czytelnika. Przystępny tekst, duże litery i kolorowe ilustracje sprawiają, że biblia spodoba się dziecku i będzie to świetna pamiątka pierwszej komunii świętej. Dodatkowo, w sklepie alechrzest.pl znajdą państwo biblie dla dzieci z możliwością personalizacji okładki, dzięki czemu biblia z pewnością przyciągnie uwagę dziecka.

Więcej pomysłów na wyjątkowe pamiątki komunii z możliwością personalizacji znajdą państwo na stronie alechrzest.pl w zakładce pamiątka pierwszej komunii świętej.