Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Nieśmiertelna pamiątka, czyli fotografia rodzinna Warszawa

W świecie przesyconym dobrami materialnymi coraz większą rolę odgrywają rzeczy o dużej wartości sentymentalnej i emocjonalnej. Do takich na pewno można zaliczyć fotografie w tradycyjnym, papierowym wydaniu. Jeżeli i ty stoisz na stanowisku, że nie ma lepszej pamiątki niż rodzinny album ze zdjęciami, chcemy cię zaprosić na coś szczególnego. Tym czymś jest sesja rodzinna, którą możemy dla ciebie wykonać. Fotografia rodzinna to propozycja adresowana do wszystkich, którzy w ten sposób chcą utrwalić swoje wspomnienia związane z bliskimi osobami. Wykonywane przez nas zdjęcia rodzinne mogą mieć formę studyjną lub plenerową. Są one doskonałym pomysłem na zacieśnianie więzów rodzinnych, a także na tworzenie pamiątek, które na zawsze będą wam towarzyszyć.

Sesja rodzinna z noworodkiem

Jedna z najczęściej zamawianych usług w naszym studio, to fotografia rodzinna Warszawa. Może ona obejmować zdjęcia osób dorosłych, jak i rodziców ze swoimi świeżo narodzonymi pociechami. Sesje rodzinne niezmiennie od wielu lat cieszą się wielką popularnością, stanowiąc jeden z najchętniej wybieranych prezentów na chrzest i nie tylko. Tak zwana sesja noworodkowa jest w pełni bezpieczna dla Państwa maluszka, gdyż wykonana w przyjaznych dla niego warunkach i przy obecności empatycznego i wyrozumiałego fotografa. Jeśli interesuje cię sesja rodzinna Warszawa, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a przedstawimy ci wszystkie informacje o naszej ofercie, cenach i terminach.

Sesja zdjęciowa dla par i nowożeńców

Ciekawą alternatywą dla sesji rodzinnej są sesje narzeczeńskie i małżeńskie. One najczęściej przybierają postać zdjęć plenerowych, które możemy wykonać o każdej porze roku. W Warszawie jest wiele ciekawych miejsc, w których takie sesje mogą się odbyć. Niektóre z nich to Stare Miasto, a dla osób lubiących nieco inne klimaty, np. stacje metra. Naturalna fotografia rodzinna to piękno zamknięte w nieruchomym obrazie, które zostanie przeniesione na wysokiej jakości papier fotograficzny lub zostanie wydrukowane w postaci foto książki lub albumu.

Ile kosztują sesje rodzinne?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje sesja zdjęciowa rodzinna i czy będzie ich na nią stać. Uspokajamy. Są to ceny przystępne dla większości osób. Sesja rodzinna w naszym wykonaniu to koszt około kilkuset złotych, na co składa się komplet starannie wybranych i selekcjonowanych zdjęć, a w droższych wariantach również odbitki lub album / książka. Wszystkie te wspomnienia będą bezcenną pamiątką, z którą nie zechcecie się nigdy rozstać. Wszystkie nasze sesje odbywają się w starannie dobranych miejscach i plenerach, a na wasze życzenie, również w waszym domu. Ma to duże znaczenie, jeśli twoim celem jest np. sesja ciążowa.