Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jak dbać o rozwój dziecka? Stań się rodzicem świadomym!

Strefaebookow.pl

Dzieciom w każdym wieku do prawidłowego rozwoju niezbędne są pewne podstawowe elementy. Rolą rodziców, jest zapewnienie dziecku takich warunków, aby mogło ono wzrastać zdrowo nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele środków takich jak pomoce edukacyjne czy zabawki edukacyjne, wspomagające rozwój naszych pociech. Czasami jednak należy sięgnąć do podstaw i zacząć właśnie od dokształcenia każdego z nas np. jak reagować na uczucia dziecka, jak uczyć je prawidłowych reakcji, jak je wspomagać. W tym celu pomocne będą różnego rodzaju pomoce edukacyjne dla rodziców, w formie wygodnych ebooków.

Prawidłowy rozwój dziecka i jego elementy

Dzieci, w każdym wieku, niezależnie czy mowa o wieku niemowlęcym, czy wieku szkolnym, potrzebują odpowiednich elementów, aby rozwijać się prawidłowo. Na początku swojej drogi, jeszcze w domu, rodzice wspomagają rozwój swoich pociech poprzez chociażby zabawki dostosowane do wieku, kształtujące różne kompetencje dziecka. Poprzez różnorodne gry czy zabawy dzieci uczą się interakcji z innymi, uczą się nazw, kolorów itp. Świat zabawek jest pod tym kątem bardzo rozbudowany, sprawiając, że dziecko może radośnie się bawić, a jednocześnie pobudzać swoją wrażliwość.

U starszych dzieci wspomaganie rozwoju odbywa się np. w szkole czy poprzez różnego typu zajęcia, na jakie rodzice zapisują swoje dzieci tj. zajęcia muzyczne, fizyczne. To również czas, gdy bardzo wiele nauki dziecko pobiera poprzez otoczenie – rodziny, szkoły, rówieśników.

Dzieci, na każdym stopniu swojej edukacji, potrzebują podstawowych czynników tj: zaspokojenia podstaw fizycznych (snu, jedzenia, ruchu, wody, powietrza, schronienia itp), kontaktu ze sobą oraz drugim człowiekiem, potrzebie autonomii, radości życia czy związku ze światem.

Każdy rodzic, może też śledzić i zapisywać osiągnięcia swojego dziecka. Interaktywny e-rozwojownik to narzędzie, w którym odnotujesz najważniejsze informacje o swoim dziecku.

Pomoce dydaktyczne dla rodziców

Jako rodzice, sądzimy, że robimy dla dzieci wszystko co możliwe i staramy się jak najlepiej. Nie ma jednak chyba ani jednego rodzica, który byłby w stanie stwierdzić, że nie dokonał w wychowaniu dziecka mniejszych lub większych błędów.

Ludzie myślą, że umiejętność bycia rodzicem jest nabyta i od razu będziemy niemal instynktownie wiedzieć jak postępować z dzieckiem. Tymczasem rzeczywistość pokazuje, że wiele osób ma trudności, by odnaleźć właściwą drogę i postępować adekwatnie do sytuacji. Często ponoszą nas emocje, nerwami przykrywami swoją niepewność.

Obecnie, współcześni rodzice, posiadają szereg możliwości, aby rozwijać rozwój także swoich kompetencji rodzicielskich. Zdobycze psychologii i wielu badań naukowych, a także dostępność różnorodnych pomocy dydaktycznych, także dedykowanym rodzicom, sprawia, że mogą oni ulepszać swoje relacje z dzieckiem. Trening kompetencji rodzicielskich e-book to pozycja, która pozwala na bycie lepszym rodzicem, na poznanie uczuć i potrzeb dziecka. Pozwala m.in. nauczyć się właściwej komunikacji z dzieckiem.

Ebooki jako pomoc

Pomoce edukacyjne online dla rodziców zostały stworzone po to, aby nauka życia z naszym dzieckiem była przyjemnością. Pomoce, oferowane na naszej stronie są dostosowane do aktualnych potrzeb, współczesnych rodziców. Wiedza, w nich przedstawiona jest interesująca, a same ebooki zostały skonstruowane w taki sposób, aby były jak najbardziej pomocne w codziennym życiu rodzinnym.

W naszej ofercie znajdują się produkty, zawierające przyswajalną ilość wiedzy, napisane w prosty, zrozumiały sposób. Dzięki naszym ebookom, każdy rodzic może korzystać ze zdobyczy współczesności i wyzbyć się wyrzutów sumienia, że postępuje niewłaściwie.

Zapoznaj się już dziś z bogatą tematyką naszych ebooków.

Strefaebookow.pl