Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Sposoby na wygodny sen malucha

Gdy chcemy, by maluch spędzał noce w pobliżu łóżka rodziców, kołyska sprawdzi się idealnie. Kosz Mojzesza to niewielkie posłanie, które można z łatwością przestawiać w sypialni.

Wśród dostępnych na rynku produktów spełniających rolę kołyski wyróżnia się kosz Mojzesza. Co to za posłanie oraz jakie są jego funkcje? Jakie jest najlepsze posłanie dla niemowlaka? Wielu rodziców powie, że łóżeczko ze szczebelkami. Część opiekunów zwróci jednak uwagę, że takie łóżeczka są często zbyt duże dla nowonarodzonych dzieci, a właściwym rozwiązaniem jest tradycyjna kołyska, która zapewnia większy komfort maluchowi w pierwszych tygodniach jego życia.

Sposoby na bezpieczny i komfortowy sen

Łóżeczka ze szczebelkami rzeczywiście mają zbyt dużą powierzchnię spania dla noworodków i niemowlaków. Pewnym rozwiązaniem jest korzystanie z wkładek do takich łóżeczek, które sprawiają, że dziecko śpi i wypoczywa w bezpiecznej i komfortowej dla niego przestrzeni. Łóżeczka ze szczebelkami są jednak również mało mobilne. Często nie mieszczą się w sypialni rodziców, którzy chcieliby, by nowonarodzone dziecko spędzało noce w pobliżu ich łóżka (takie rozwiązanie znacznie ułatwia nocne karmienie i kojenie maluszka). Dlatego wielu opiekunów poszukuje mniejszych mebelków, które z jednej strony zapewniają intymną przestrzeń dziecku, a z drugiej są wygodne w codziennym użytkowaniu. Tę rolę świetnie spełnia tzw. kosz Mojzesza – nieduży mebelek, który przypomina nieco tradycyjną kołyskę.

Wygodny i bezpieczny Kosz Mojzesza

Powierzchnia spania jest idealnie dopasowana do wymiarów ciała dziecka, dzięki czemu w jego wnętrzu czuje się on komfortowo. Taki kosz ma wysokie ścianki, które zabezpieczają malca przed wypadnięciem z posłania. Konstrukcja oparta jest na wysokim stelażu, który pozwala na wygodne wkładanie i wyjmowanie dziecka z łóżeczko. Kosz Mojzesza często wyposażone jest także w kółka, które umożliwiają ukołysanie dziecka do snu. Praktycznym rozwiązaniem jest także stelaż na baldachim, który chroni malca przed nadmiarem światła w pomieszczeniu oraz zabezpiecza go przed przeciągiem.