Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Wózek na co dzień i do zadań specjalnych

Wózek idealny, funkcjonalny, bezpieczny i do tego ładny- brzmi jak marzenie każdego rodzica. Taki właśnie jest Cybex priam.

Jeden stelaż do różnych zadań, amortyzowane zawieszenie, komfortowe siedzisko i mnóstwo świetnie przemyślanych udogodnień. To właśnie Cybex Priam – wysokiej klasy wózek dziecięcy dla nowoczesnych rodziców, który jest niezawodny, stylowy i bezpieczny. W jakie jeszcze funkcjonalności jest wyposażony? Odpowiadamy.

Dobry wózek to podstawa

Wózek to bardzo ważny element wyprawki dla dziecka. Na tego typu produktach nie warto oszczędzać. Przede wszystkim dlatego, że od jakości ich wykonania zależy komfort i bezpieczeństwo przewożonego w nim dziecka. Warto jednak pamiętać również o tym, że taka konstrukcja musi nam dobrze służyć przez kilka pierwszych lat życia malca, a niekiedy dłużej (dobrej jakości wózek będzie służył także kolejnym dzieciom, które pojawią się w rodzinie). Postawmy więc na wytrzymałe produkty wysokiej jakości, które nie tracą swoich walorów użytkowych nawet po kilku latach intensywnego użytkowania. Taki właśnie jest Cybex Priam – wysokiej jakości wózek dziecięcy, który wykonywany jest w najlepszej klasy materiałów i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Zapewnia komfort maluchowi, jest wygodny w obsłudze przez rodziców, a do tego posiada szereg świetnie przemyślanych funkcjonalności.

Tajemnice Cybex Priam

Wózki Cybex Priam wyposażone są w nowoczesne, lekkie i wytrzymałe stelaże. Są łatwe w składaniu i nie zajmują dużo miejsca po złożeniu. Te konstrukcje pozwalają na montaż na nich gondoli dla niemowlaków, wersji spacerowych dla starszych pociech a także np. fotelików samochodowych. Możemy je ustawiać przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Stelaż osadzony jest na amortyzowanym zawieszeniu, dzięki czemu wózek świetnie sobie radzi podczas jazdy w terenie, np. w parku lub w lesie. Miękkie materacyki zapewniają dziecku wygodę, a starannie zaprojektowane osłony ochronę przed opadami atmosferycznymi, ostrym słońcem oraz zimnym wiatrem. Do wózka Cybex Priam można też dokupić mnóstwo praktycznych akcesoriów, nie tylko torby i sakwy, ale też np. płozy do jazdy po śniegu.