Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
GotoweNaSlub.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Jakie zastosowanie ma Magiczny Dywan?

Coraz częściej mamy styczność z nową technologią – nie tylko w szkołach, ale także w centrach handlowych, muzeach czy prywatnych placówkach edukacyjnych. Jednak takie urządzenia głównie kojarzą się z wspieraniem nauki i rozrywką.

Dobrze zaprojektowana podłoga interaktywna powinna mieć szereg zastosowań, wykraczający poza urozmaicenie zajęć dydaktycznych w szkole. I oto jest – Magiczny Dywan onEVO. Sprzęt, który zrewolucjonizował naukę, zabawę i rehabilitację. Poznajcie urządzenie przyszłości!

Magiczny Dywan – co to takiego?

Magiczny Dywan to najbardziej zaawansowana podłoga interaktywna dostępna na rynku. Łączy nowoczesną technologię z rozszerzoną rzeczywistością i pozwala użytkownikom przeżyć niezapomniane przygody pełne zabawy i nauki. Przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych przeniosą się do magicznego świata rozszerzonej rzeczywistości, który dostarczy im niezapomnianych wrażeń i zapewni edukację poznawczą obejmującą różne dziedziny wiedzy. Nauczyciele, rodzice i terapeuci otrzymają wsparcie merytoryczno-dydaktyczne w postaci pakietu metodycznego, spełniającego wszystkie wymogi aktualnej podstawy programowej. Do prawidłowego działania urządzenia wystarczy jednolite i jasne podłoże. W zależności od wybranych gier, może to być podłoga lub stół. Użytkownicy mogą̨ wpływać na przebieg rozgrywki poprzez ruchy rąk i nóg. Do każdego zakupionego urządzenia dołączone jest 100 gier z obszaru EVO, które dają cały przekrój zastosowań Magicznego Dywanu!

Podłoga interaktywna – zabawa nie tylko dla dzieci

Magiczny Dywan onEVO ma szerokie zastosowanie w edukacji. Pozwala na urozmaicenie zajęć w przedszkolu, szkole podstawowej, a niektóre z pakietów są pomocne nawet w liceum! Specjalnie przygotowane gry w ramach pakietu familijnego to niezapomniana rozgrywka dla całej rodziny. Odpowiednio zaprojektowane aplikacje łączą pokolenia. Kręgle z babcią, zgadywanki z dziadkiem lub muzyczna rywalizacja z rodzicami na podłodze interaktywnej, to dla dziecka atrakcyjna alternatywa spędzania czasu, zdecydowanie lepsza niż komputer czy gry na tablecie w samotności.

Ponadto, urządzenie świetnie sprawdza się w ośrodkach terapeutycznych. Współtworzone z ekspertami aplikacje pozwalają poprowadzić angażujące zajęcia rehabilitacyjne i rewalidacyjne, które zapobiegają przebodźcowaniu pacjentów. Wśród pakietów znajdziemy te przeznaczone do rehabilitowania dzieci ze spektrum autyzmu, a także tych cierpiących na porażenie mózgowe, upośledzenie umysłowe czy zaburzenia koncentracji. Podczas niektórych rozgrywek, można także używać realnych przedmiotów, a do pakietów z obszaru REV dołączane są pomoce rehabilitacyjne i metodyka.

Obszar EDU skonstruowany jest w ten sposób, by przedszkolaki, dzieci w wieku szkolny, wczesnoszkolnym i licealiści mogli – korzystając z fascynującego świata rozszerzonej rzeczywistości – realizować założenia podstawy programowej. Uczniowie poznają świat przyrody, chemii, fizyki, kształcą się z zakresu ekologii, czy wpajają angielskie słówka świetnie się przy tym bawiąc!

Stwórz własny pakiet aplikacji z Magicznym Dywanem onEVO

Jeśli potrzebujesz tej niesamowitej podłogi interaktywnej, by urozmaicić służbowy event lub Twoja firma chce stworzyć własną aplikację, koniecznie skontaktuj się z producentem. Możliwe jest wykonanie gry dostosowanej do Twoich potrzeb, będącej świetną reklamą usług lub pomocą naukową. Z tej możliwości skorzystało wiele przedsiębiorstw – zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Magiczny Dywan onEVO daje nieskończone możliwości!